Sesja na Gran Canarii | Wyspy Kanaryjskie w grudniu

Nieodłącznym elementem podróżowania jest poznawanie. Poznajemy nowe miejsca, obyczaje, zdobywamy nowe doświadczenia. Poznajemy również a może przede wszystkim, nowe ciekawe osoby :) Paulina i Tomek (bo o nich będzie ten wpis), postanowili w tym roku zrealizować, coś co chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu. Wycieczkę samochodową przez całą Europe zakończoną na Wyspach Kanaryjskich! Podczas naszego spotkania była również okazja zrobienia kilku zdjęć, do obejrzenia których serdecznie zapraszam. Jeszcze raz wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas!
3 komentarze:

  1. Zdjęcia są piękne, zrobione profesjonalnie. Podziwiam wyeksponowane przez fotografa piękno przyrody na Gran Canarii. Byłam tam i widziałam m.in ruchome wydmy po których ONI skakali i zjeżdżali. Te zdjęcia oddają urok widoków, a jeszcze bardziej uczucie jakim obdarzają się Tomek i Paulina.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale wam zazdroszczę, cudowna sesja ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Naprawdę genialna sesja, uwielbiam takie nietuzinkowe sesje. Widać że będzie pamiątka na wiele lat, być może się nawet troszkę zainspiruję. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń